S LÁSKOU opět SKLIZENO

S LÁSKOU opět SKLIZENO

Podzimní rovnodennost a slavnost sklizně byly pro nás letos plné otázek… Jaké bude počasí? A přijde vůbec někdo? Vylákáme někoho v pátek odpoledne do sadu?

Podařilo se… Nejen pozvat do sadu zajímavé osobnosti farmářů nebo pěstitelů, ale také díky teplému počasí potěšit spoustu milých návštěvníků. Ať už jste nakoupili ovoce, zeleninu, bylinky či koření, nebo jste si dali nějakou dobrotu z kavárny, tvořili věnečky, opékali, nebo jste nás přišli jen tak navštívit, moc vám DĚKUJEME. Díky moc také všem prodejcům, kdy mnozí z nich povýšili “prodej ze dvora” na “prodej z kufru (auta)”. Nabídli jste opravdu pestrou podzimní sklizeň…

Máme radost, když sad ožívá lidským švitořením, dětským smíchem a hraje všemi barvami. Když jsou malí prodejci součástí opravdového tržiště a vyzkouší si, jaké je to jít s kůží(=vlastními výrobky) na trh. Když vidíme usměvavé a spokojené lidi, kteří jsou u nás úplně poprvé (ale samozřejmě milujeme všechny, kteří se vracejí:-). A moc doufáme, že se na jaře/v podlétí potkáme opět při milé příležitosti obdobného “lučního festivalu”.

Činnost spolku Kapradí podporuje celoročně statutární město Opava. Děkujeme.