Natálie Bernard

odborný garant, lektorka

Jmenuji se Natálie Bernard a mám pozitivní vztah k udržitelné módě. Řadu let se zabývám stylingem, mám za sebou zkušenosti kostymérky na natáčení a focení, třídění šatníků u klientů doma, doprovody na nákupy. Pracovala jsem jako manažerka dobročinných second handů Moment.  Svého času jsem měla svou značku RedN, kdy jsem potiskávala formou sítotisku oblečení ze second handu či ho jinak tunila. Již šest let spolupracuji na Fashion-cafe-music bazaru v Opavě.

Petra Bublíková

lektorka

Jmenuju se Petra a ráda pluji v hlubokých vodách, kde zkoumám různá zákoutí lidské duše. Asi i proto učím děti poznávat se prostřednictvím dramatu a vyprávět na jevišti různé příběhy, hrát divadlo. Jsem učitelka literárně-dramatického oboru na ZUŠ v Hlučíně a moje práce mě moc baví.

 Velkou etapu svého života jsem vedla v Opavě dětský divadelní soubor Jitřenka a naše poslední úspěšné představení se jmenovalo “Příběh jednoho trička”. V představení a jeho tvorbě se promítlo mé osobní téma a zájem o udržitelnou módu s nadšením a zaujetím dětí. Vzniklo autorské představení, které mnoha divákům vyprávělo s čím vším souvisí výroba prostého trička.

 Uvědomila jsem si, jak je pro mě důležité pracovat s tématy, které jsou smysluplné a souvisí s životy nás všech. Hledám cesty, jak svou práci, své konání a bytí co nejvíce propojit s živou tvořivou silou. Neustále tak posouvám své vlastní hranice ale taky hranice všech bytostí okolo mne.

 Jsem šťastná za vliv a inspiraci holkám z Kapradí, jsou pro mne živou vodou.

Lenka Hartmannová

metodička

Celý život se rozvíjet, vzdělávat a pracovat na sobě je moje záliba a díky spolupráci se stejně naladěnými kolegy můžu propojit své zájmy s prací. Věřím v růst, v to, že na svou životní spokojenost a úspěch máme zásadní vliv my sami. Bez ohledu na okolnosti a podmínky jsme to právě my, kdo rozhoduje, jak svět kolem vnímáme. Individuálně i se skupinami pracuji jako lektorka, facilitátorka a také koučka a mentorka zejména v oblasti školství. Mám dlouholeté zkušenosti se vzděláváním pestrých skupin různého věku či národností, mnoho let jsem strávila také v manažerských pozicích. Usiluji o vytváření bezpečného prostředí, kde se mohou klienti naplno učit a rozvíjet ve svých kompetencích učitele, mentora nebo vedoucího pracovníka.

Kateřina Rybářová Vavrečková

koordinátorka

Lenka Zemanová

finanční řízení, supervizor