Jsme rádi za spojence v lokálním nakupování...

 

Čajovou směs? Mošt? Med? Divokou sezónní kytici či věnec? Autorskou brož?

Obchůdek ani eshop zatím nemáme, ale milé malé pozornosti s přesahem vám rádi nabídneme.

Pro cokoliv si napište, volejte, mailujte rovnou Katce (katka@kapradi.org / 732 969 301) do Kapradí.

DĚKUJEME!

 

Limitovaná edice čaje

Limitovaná edice čaje: Jak voní mateřídouška?

Jak voní, že nevíš? Tak mě kup, zalij, vylouhuj a zjisti to! O voňavém příběhu čaje a projektu Bylinné zahrady, který uzrál ve spolupráci neziskovky Kapradí a Slezského bylinářství, píšeme na stránce Lučního sadu.

Mošt pro Kapradí

Jablečný mošt

Jaká jsou Pravidla moštárny rodiny Chroustových ve Starých Těchanovicích? Ovoce získávají ze zahrad a ovocných sadů, kde není používána chemie. Založili také vlastní sad starých a krajových odrůd. Jejich ručně zpracované čistě přírodní ovocné a zeleninové šťávy jsou zárukou kvality, skvělé chuti a uchování tradic starého řemesla…

Med pro Kapradí

Med pro Kapradí

… do čaje, perníčků, pro radost. Místní včelař Michal Krais je třetí generací, která si předává toto krásné řemeslo z otce na syna a my k této tradici chováme hluboký respekt.

Autorské brože

Autorské brože Větévky a klacci

Stříbro nebo zlato? Snad vám přijde vhod naše kolekce broží. Když se totiž v duchu Příběhu trička obléknete udržitelně, pak taková brož dokáže z jednoduchého trička/svetru/kardiganu/kabátu/šátku/čepice (klidně z druhé ruky/bazaru/swapu) vytvořit originální outfit. Tyhle navíc můžete skládat do příběhů a když na to přijde, rozmazlíte se třeba pořízením celé téhle série…

Olla nádoby jako dárky

OLLA nádoby

Pro zahradníky, chataře, sadaře… pro úspornou a šetrnou závlahu. Nákupem podpoříte nejen ohleduplné a šetrné zahradničení, ale také udržitelnost CHRÁNĚNÉ KERAMICKÉ DÍLNY Charity Opava.