Fashion-cafe-music bazar

Fashion-cafe-music bazar

Fashion-cafe-music bazar

od
643 Tuto událost si zobrazilo 643 lidí.

Zveme vás opět na Fashion-cafe-music bazar, který v Opavě pořádáme už od roku 2017. Můžete se těšit na dámské, pánské i dětské módní kousky, obuv, hračky, sportovní potřeby, knihy, sklo, nádobí, porcelán a další poklady do domácnosti. 

Letos se na vás těšíme ve Slezance v samotném centru Opavy v termínu čtvrtek až sobota 7. – 9. října.

ČTVRTEK 15 – 19 h

PÁTEK 10 – 19 h

SOBOTA 10 – 15 h

A vy se těšte na 3 dny plné módy…. Vezměte kamarádku, mámu, dceru, babičku a přijďte si za námi vybrat jedinečné originály za příznivé ceny. Navíc, s výběrem outfitu či doplňků a obuvi vám přímo na místě poradí módní stylistka Natálie Bernard.

Kromě módy najdete v našem bazaru i knihy, hračky a sportovní či dětské potřeby… Poklady do domácnosti, sklo, porcelán, keramiku a drobný nábytek. Každý si najde svou radost…

Čeká vás příjemná pop-up kavárna a kreativní dílny pro děti.

Bazar je pořádán pod záštitou spolku Kapradí Opava.

Za technickou podporu děkujeme dobročinným obchodům Moment o.p.s.

Za laskavé zapůjčení prostoru SLEZANKY děkujeme Statutárnímu městu Opava.


Vytřídili jste skříň nebo dokonce s předstihem předvánočně uklidili?

V termínu od pondělí do čtvrtka 4. – 7. října bude probíhat intenzivní SBÍRKA hezkých, čistých, funkčních věcí, které již nevyužijete, ale mohou ještě posloužit někomu jinému. Sběrným místem pro dary bude rovněž prostor Slezanky. Dary v ideálním případě přivezte přímo na místo, kde je budeme denně přijímat od 9 do 17 hodin.

Během září můžete využít i další sběrná místa: Slezské bylinářství | SCUK Opava | KAYA floristika | Bar Myslivna | ZŠ Labyrint Lhota

Děkujeme, že smýšlíte udržitelně a spolu s námi vracíte věci do oběhu. Výtěžkem z bazaru financujeme neziskové enviromentální a vzdělávací aktivity spolku (např. komunitní Luční sad za Opavou) a nevyužité dary věnujeme potřebným do různých organizací.  

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu lenka@kapradi.org

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

Čtvrtek 7. 10. 2021 15:00 pro
Sobota 9. 10. 2021 15:00

Sdílet s přáteli