Bazar posedmé…

Bazar posedmé…

Intenzivní bazarový týden je za námi. Krásný, náročný, emotivní, naplněný, radostný, dojemný, třeskutý, dobročinný a intenzivní…

Přinesl nádherný výtěžek 284 482 Kč jenž je vděčným zrcadlem dobročinnosti dárců, úsilí mnoha a mnoha dobrovolníků a věříme, že i radosti nakupujících. Díky němu budou financovány další environmentální a vzdělávací projekty.

Po bazaru následuje většinou ještě jeden “bazar”. Letos má enormní rozměry, zapojených organizací, jimž putují neupotřebené dary, je rekordně mnoho. Posbírali jsme mnoho tun věcí… V jednu chvíli jsme museli pozastavit příjem darů – ač s desítkami párů rukou a dvěma patry Slezanky – opravdu nebylo kým a kde více třídit. Přibližně 10 tun věcí putuje nyní těmto spřízněným organizacím:

PAĽANYCJA-Dobrovolnické komunitní centrum pomoci válečným uprchlíkům, Opava

EUROTOPIA,CZ,o.p.s

Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat Opava a Karviná

Renarkon terapeutické centrum pro drogově závislé

Moment – Prospěšný second hand

Centrum inkluze ops

Pěstounský sklad Ostrava

Dubánek – sklad dětských potřeb a oblečení pro pěstouny – Krnovsko a okolí

Centrom z. s.

Oddělení dětské psychiatrie Fakultní nemocnice Ostrava

Kostel svatých Janů

DĚKUJEME Město Opava za záštitu nad akcí, Natal Bernard za přísný dohled nad kvalitou módy, Mental Café a Love & little pepper_perfumes from the capital of marvels za nejsladší aroma a vůně v prostoru, našim rodinám za podporu báječné domácí občerstvení pro dobrovolníky a VÁM VŠEM, že prostě JSTE!!!